Оплата і доставка

ДОСТАВКА ТА ОПЛАТА ЗАМОВЛЕНЬ

Після розміщення замовлення Вам обов’язково зателефонує наш спеціаліст по роботі з Клієнтами для підтвердження замовлення та узгодження деталей оплати та доставки.

Ви можете забрати Ваше замовлення самостійно або скористатися послугами кур’єра. Можлива оплата як готівкою при отриманні замовлення, так і безготівковим розрахунком.

ДОСТАВКА У МЕЖАХ КИЄВА

Ми робимо адресну доставку замовлень у межах Києва та передмістя за попередньою домовленістю у будні дні у робочий час (з 9 до 18 год)

Безкоштовна доставка: Сума замовлення понад 1500 грн.
Стандартна доставка: Протягом двох днів, вартість 55 грн.
Експрес доставка: Протягом дня, вартість 200 грн.

ДОСТАВКА В ІНШІ МІСТА УКРАЇНИ

Доставка в інші міста здійснюється транспортною компанією “Нова пошта” до обраного Вами відділення компанії або будь-якою іншою транспортною компанією на Ваш вибір.

Безкоштовна доставка: Сума замовлення понад 1500 грн.
Стандартна доставка: Вартість згідно з тарифами обраної транспортної компанії.

Якщо Ви обираєте доставку з післяплатою, Ви також сплачуєте за пересилання коштів, при цьому оплата здійснюється безпосередньо при отриманні Вами товару у відділенні. Ми рекомендуємо робити попередню оплату замовлення у будь-якому відділенні «ПриватБанку»: це дозволить Вам заощадити на оплаті послуг післяплати (20 грн + 2% від суми, що пересилається).

МІЖНАРОДНА ДОСТАВКА

Продукція LEUCHTTURM1917 представлена в десятках країн і ми маємо надію, що у Вас не виникне складнощів з купівлею обраного блокнота у місцевому магазині. Якщо ж Ви все ж таки маєте намір замовити міжнародну доставку, то ми залюбки її виконаємо за допомогою компаній “Укрпошта” або “DHL”. У першому випадку доставка буде дешевшею, але триватиме довше. Усі міжнародні відправлення здійснюються з попереднім узгодженням та передплатою повної вартості замовлення та доставки.

ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ ТА ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

Уся продукція, яку ми постачаємо до України є оригінальною і приїздить безпосередньо з Німеччини. Якість кожного блокноту ретельно перевіряється на підприємстві виробника, і лише після цього продукція направляється на продаж у місцеві магазини та книгарні та в десятки інших країн, у тому числі в Україну. Якщо Ви з якоїсь причини будете незадоволені якістю доставленних Вам блокнотів чи іншої продукції LEUCHTTURM1917, будь-ласка, зв’яжіться з нами і ми зробимо усе можливе, щоб Ви залишилися задоволені співпрацею з нами.

Також Ви можете повернути будь-який товар протягом 90 днів, якщо він не був у використанні.

За більш детальною інформацією з будь-яких питань звертайтеся, будь ласка, за тел. 067 223 15 37.