Як обрати свій LEUCHTTURM1917?

Щоб не заблукати у розмаїтті асортименту LEUCHTTURM1917 скористайтеся нашим коротким гідом по продукції та

оберіть саме той аксесуар, що буде накращим для Вас.

Формати

Великий (Master A4+): 225 х 315 мм

Цей розмір спеціально трошки більший від стандартного формату А4, щоб Ви могли вкласти до Вашого блокноту документи та зберегти їх цілісність.

Середній (Composition B5): 178 х 254 мм

Блокнот розміром з планшет. Зручний формат для повсякденних записів та планування.

Середній (Medium A5): 145 х 210 мм

Найбільш зручний формат для робочих записів та подорожей.

Кишеньковий (Pocket A6): 90 х 150 мм

Блокнот, що завжди з Вами, адже з легкістю розміститься у маленькій жіночій сумочці або у внутрішній кишені чоловічого піджака.

Маленький (Mini A7): 70 х 110 мм

Достатньо маленький, щоб уміститься у будь-яку сумочку чи кишеню, достатньо великий, щоб умістити в собі всі Ваші ідеї.

Екстрамаленький (X-Mini): 58 х 110 мм

Адресний блокнот за розміром, як банківська картка, легко розміститься у Вашому гаманці.

Лініювання

У LEUCHTTURM1917 піклуються про Ваші очі, тому усе лініювання виконано у м’якому світлобежевому кольорі. Блокноти випускаються у чотирьох варіантах лініювання:

  • Лінія – відстань між лініями 6 мм у всіх форматах, окрім великого. У великому форматі відстань між лініями 8,5 мм та є поля для коментарів. У всіх блокнотах є виокремлене місце для запису дати.
  • Клітинка – розмір клітинок 5х5 мм. У великому форматі є поля для коментарів. У всіх блокнотах є виокремлене місце для запису дати.
  • Крапка – відстань між крапками 5 мм. В такому блокноті легко створювати таблиці, ескізи, схеми, малюнки, при цьому крапки майже не помітні.
  • Чисті аркуші – нічого зайвого, тільки номери сторінок у нижньому зовнішньому кутку сторінки. У комплекті до кожного блокноту (окрім кишенькового формату) також є трафарет з лініями та клітинками.

Whitelines Link

Сільна розробка шведської компанії Whitelines та LEUCHTTURM1917. У цього блокнота сірі аркуші та біле лініювання (лінії або крапки). При копіюванні або скануванні видимими залишаються лише Ваші записи або малюнки на білому фоні. Найкращий вибір для дизайнерів та архітекторів або якщо Ви хочете зберігти Ваші записи у цифровому форматі, або переслати їх електронною поштою.

Скетч-буки

Для виготовлення скетч-буків використовується діамантово білий папір найвищої якості. Ви можете малювати ручками, олівцями, маркерами та навіть фарбами – папір щільністю 180 г/м2 витримає будь-яку Вашу фантазію. Скетч-буки LEUCHTTURM1917 отримали найкращі відгуки від найвідоміших художників у всьому світі, а провідні художні школи рекомендують їх своїм слухачам.

Спеціальні блокноти

Окрім звичайних блокнотів для записів в асортименті LEUCHTTURM1917 є блокноти:

  • для планування методом Bullet Journal
  • для музикантів (з нотним станом)
  • для запису вражень від прочитаних книжок
  • щоденник коротких спогадів на 5 років (“Some Lines a Day“)
  • адресні книги

Петля для ручки

Важко уявити гарний блокнот без якісної ручки або олівця, аби вони завжди були разом, ми створили петлю для ручки. Це невеличкий аксесуар, який Ви можете приєднати до Вашого блокноту у зручному місці (зазвичай петлю кріплять на задньому форзаці блокноту). Ви можете обрати петлю такого ж кольору, як і блокнот, або створити власну комбінацію.