Історія LEUCHTTURM1917

У перекладі з німецької Leuchtturm – маяк, читаємо назву як «льойхттурм».

Фабрику з виготовлення канцелярських товарів Leuchtturm було засновано у Німеччині у 1917 році.

Сьогодні Leuchtturm – це 100 років досвіду виготовлення високоякісної канцелярії. Потужності компанії було переведено до Гамбурга у 1948 році, поширення діяльності Lighthouse Album Publishers на міжнародні ринки набирало обертів у 1960 роки. Тоді компанія стала світовим лідером у постачанні альбомів для поштових марок та монет.

Досвід і послідовність – важливі складові якості. Якість, у свою чергу, є міцним фундаментом для розвитку ідей. У компанії переконані, що маленькі деталі можуть створювати велику різницю.

Наприкінці 1990-х років керувати справами підприємства стали Аксель і Макс Штюркен – представники четвертого покоління на чолі цього традиційно родинного бізнесу. У 2004 році до команди приєднався Філіп Дьоблер, щоб очолити напрямок розробки та розвитку нових канцелярських продуктів. Разом із братами Акселем і Максом вони вдихнули життя у бренд LEUCHTTURM1917.

Деякі товари до цього часу виготовляються за традиційною технологією – саме так, як у часи заснування компанії. Відтоді до асортименту додалося багато нового. Усі вироби LEUCHTTURM1917 об’єднує віра у те, що успіх починається з якості та ретельно продуманих рішень. Сьогодні LEUCHTTURM1917 є визнаним символом високої якості у понад 50 країнах.

Серце бренду – традиційні блокноти, створені за філософією «Уся різниця в деталях». Для братів Штюркен та Філіпа Дьоблера було важливо розробити блокноти, удосконалені усіма тими функціональними деталями, яких їм самим не вистачало у звичайних записниках.

Саме тому у блокнотах LEUCHTTURM1917 пронумеровані сторінки, є таблиця для заповнення змісту, а через високоякісний папір не просочуються чорнила.

Фіксатор-резинка, закладка-ляссе, внутрішня регульована кишеня та наклейки для зручності позначення, підписування та зберігання блокнотів стандартні для записників цього бренду. Завдяки прошитому переплетенню блокноти дуже добре повністю відкриваються, у кінці кожного є декілька перфорованих відривних аркушів на випадок, коли Ви захочете передати записи комусь іншому.

Такі деталі надають усім виробам особливої функціональності і разом з яскравими обкладинками 17 соковитих кольорів вирізняють LEUCHTTURM1917 з-поміж багатьох інших блокнотів аналогічного типу.

«Нам бракувало блокнота, який би відповідав усім нашим очікуванням, навіть в умовах сучасного величезного вибору записників, і ми вирішили створити свій блокнот і додати власних  ідей», – Ф. Дьоблер.

Асортимент та кольорові рішення постійно розширюються та вдосконалюються, іде невпинна робота з розвитку продукту. Компанія шукає нові ідеї та втілює їх у життя. Так, завдяки побажанням клієнтів компанія створила самоклейку петлю для ручки та отримала патент на цей виріб. Для спільного використання блокноту та цифрових технологій створено серію Whitelines Link, що стала результатом співпраці зі шведськими колегами. Останніми роками всесвітньої популярності набула система планування Bullet Journal і саме LEUCHTTURM1917 випустив єдиний офіційних блокнот для неї. Книга спогадів Some Lines a Day вже стала культовою, а скетч-буки LEUCHTTURM1917 обирають найвідоміші художники та дизайнери. Ретельно продумані найдрібніші деталі та формати, привабливі обкладинки перетворюють блокноти LEUCHTTURM1917 на практичні та стильні аксесуари, що є незамінними у сучасному вибагливому світі.